Wederom een mooie sponsorovereenkomst afgesloten!
Wie kent Café 't Jaagpad niet? Het is inmiddels bijna een begrip in ons mooie dorp. Nick is de eigenaar van het café en draagt onze vereniging een warm hart toe. Dat doet hij jaarlijks al door team ‘ ’t Jaagpad’ te sponsoren tijdens het VVN Voetbal Event maar nu dus ook in de vorm van een bord langs ons hoofdveld.
Naast café ’t Jaagpad beheert Nick ook het sportcafé in sporthal de Blijk. Wie zin heeft in een feestje of gewoon gezellig in een drankje kan in beide cafés terecht.
Ook op de socials zijn café ’t Jaagpad en sportcafé de Blijk actief sports_ndb. Hier vind je het laatste nieuws en kun je zien welke evenementen er worden georganiseerd. Wij danken Nick hartelijk voor zijn steun aan onze vereniging! ❤️💛🤍