• Verkiezingen van het jaar

  • Speler van het jaar

    1998-1999 Jaap en Dick Lorier (D1)

    1999-2000 Ties Vernooy (D1)

  • Supporter van het jaar

    1998-1999 Guus Smits

    1999-2000 Sonja en Gijs Klok

    2000-2001 Irene en Theo Kruiswijk

    2001-2002 Rene en Ageeth Versluis

  • Pupil van het jaar

    2000-2001 Jordy Boor (D1)

    2001-2002 Bradley Snel (E1)

    2002-2003 Rob Heemskerk (D1)

    2003-2004 Tim Vossepoel (E2)

    2004-2005 Chantal Bonink (D1)

    2005-2006 Wouter Oostveen (D2)

    2006-2007 Kasper van Brakel (D2)

    2007-2008 Toine Bonink (E1)

    2008-2009 Lars van Wijk (D1)

    2009-2010 Jonathan Schols (F1)

    2010-2011 Thijs Zwagerman (F1)

    2011-2012 Christian Lam (E1)

    2012-2013 Dana van der Wiel (E3)

    2013-2014 Thom Vernooij (E1)

    2014-2015 Mike Bergman (D1)

    2015-2016 Daimy Dijkstra (E1)

    2016-2017 Ties Janmaat (JO11-1)

    2017-2018 Jordy Versleijen (JO9-1)

    2018-2019 Bram van Leeuwen (JO10-1)

  • Junior van het jaar

    2000-2001 Milan Pleus (C1)

    2001-2002 Steven Vrijhoef (A1)

    2002-2003 Daniel Versluis (B1)

    2003-2004 Dennis Boor (B1)

    2004-2005 Wessel Blok (A1)

    2005-2006 Edwin Klok (B1)

    2006-2007 Hobie Windt (C2)

    2007-2008 Daniel van der Zande (B1)

    2008-2009 Jesse van Huisstede (A1)

    2009-2010 Fabio Vicino (B1)

    2010-2011 Wesley van der Helm (B1)

    2011-2012 Bart van den Berg (A1)

    2012-2013 Thomas Grolleman (C1)

    2013-2014 Luuk van Huisstede (A1)

    2014-2015 Jeffrey Terlien (A1)

    2015-2016 Jesse Lamme (A1)

    2016-2017 Job van Wijk (JO19-1)

    2017-2018 Joris van Tol (JO19-1)

    2018-2019 Ryan Vrijhoef (JO19-1)

  • Leider van het jaar

    1998-1999 Henk van der Zanden (F3)

    1999-2000 Corina Versluis (F1)

    2000-2001 Andre van der Belt (B1)

    2001-2002 Hans den Engelsman (D3)

    2002-2003 Berry Vrijhoef en Maarten Verhoeven (C1)

    2003-2004 Janneke en Bert de Boode (E1)

    2004-2005 Ilonka Theebe (F2)

    2005-2006 Leon Hameleers (C1)

    2006-2007 Gerard Baar (A1)

    2007-2008 Ronald Verheul (E3)

    2008-2009 Bert Snel (F3)

    2009-2010 Nanno Bouma (C3)

    2010-2011 Monique Hogenberg (D3)

    2011-2012 Irma van Tilborg (E3)

    2012-2013 Dirk Vlaanderen (A1)

    2013-2014 Maup Barmentloo (A2)

    2014-2015 Ronald Verheul (A2)

    2015-2016 Paul van Wijk (B1)

    2016-2017 Gerjen Binnekamp en Jacob Scherpenhuysen (JO11-4)

    2017-2018 Bram van den Berg (MO17-1)

    2018-2019 Nick Wewer en Marco Terlien (JO10-2)

  • Team van het jaar

    1998-1999 E1

    1999-2000 D1

    2000-2001 D1

    2001-2002 F1

    2002-2003 F5

    2003-2004 D1

    2004-2005 C2

    2005-2006 D3

    2006-2007 E2

    2007-2008 B1

    2008-2009 F1

    2009-2010 E1

    2010-2011 D1

    2011-2012 B2

    2012-2013 D1

    2013-2014 E1

    2014-2015 A1

    2015-2016 MC1

    2016-2017 JO11-1

    2017-2018 JO15-2

    2018-2019 MO13-1

  • Scheidsrechter van het jaar

    1998-1999 Edwin Keizer

    1999-2000 Rinus Ceelie

    2000-2001 Wessel Blok

    2001-2002 Aaron Heeren

    2002-2003 Piet Wenneker

    2003-2004 Gerrit Nagel

    2004-2005 Roland van de Belt

    2005-2006 John van der Wilt

    2006-2007 Raymond Kee

    2007-2008 Milan Hagen

    2008-2009 Kees Jacobs

    2009-2010 Rick Vrijhoef

    2010-2011 Kees Jacobs

    2011-2012 Gijs Bergman, Tijmen Blok, Jelmer Geers, Thomas Grolleman, Ruben Hogenberg, Quimcy Kolfschoten, Pim Lamme, Jesse van Mer en Max van der Wiel

    2012-2013 Wessel Blok

    2013-2014 Richard Dijkstra

    2014-2015 John Wewer

    2015-2016 Dennis Pont

    2016-2017 Ryan Vrijhoef, Jonathan Schols, Ismail Akchich, Tom Wewer en Jacco Vrijhoef

    2017-2018 Pierre Bet en John de Hollander

    2018-2019 Jos Vermeulen

  • Keeper van het jaar

    1998-1999 Geen

    1999-2000 Gert-Jan van Huisstede (B1)

    2000-2001 Lars Voorn (C1)

    2001-2002 Nick van Melsen (C1)

    2002-2003 Wesley van der Helm (F1)

    2003-2004 Raimond Kee (C1)

    2004-2005 Oscar Vrijhoef (C1)

    2005-2006 Yorick Hess (C1)

    2006-2007 Daan de Wolf (F1)

    2007-2008 Patrick Staat (E1)

    2008-2009 Job van Dijk (B1)

    2009-2010 Pim Lamme (C3)

    2010-2011 Martijn Kramer (E1)

    2011-2012 Job van der Berg (C2)

    2012-2013 Niels Meijer (C3)

    2013-2014 Miles Wewer (D2)

    2014-2015 Oscar Vrijhoef (A1)

    2015-2016 Bas Wenneker (E1)

    2016-2017 Rick Willig (JO13-2)

    2017-2018 Jacco Vrijhoef (JO15-1)

    2018-2019 Liv Veenendaal (JO10-1)

  • Vrijwilliger van het jaar

    2012-2013: Wim Dujardin

    2014-2015: Peter Middelkoop, Axel terlien en Wim Breitsma (oud-papierploeg)

    2015-2016: Janny Vrijhoef, Sylvia Terlien en Sjaak Stalenhoef

    2016-2017: Julian Jansen en Johan Looijenga (website beheerders)

    2017-2018: Ria Dirks en Ageeth Versluis

    2018-2019: Joyce van Huisstede en Bernadette Kolfschoten

  • Speelster van het jaar

    2016-2017 Sharon Wenneker (MO17-1)

    2017-2018 Isa Ledder (JO13-1)

    2018-2019 Rieki Bieshaar (MO19-1)

  • Nederhorst vrijwilliger beker

    Ank van Huisstede

    Jan van der Meer

    Truus Beekvelt

    Vrony Wenneker

    Richard Baar

    Andre Siewertsen

    Redactie Netwerk

    Andre Stalenhoef

    Schoonmaakploeg (Loek Bakker, Krijn Voorn, Jan Hagen, Hans van Mer, Gert-Jan Versluis, Cees Jacobs)

  • Overleden vrijwilliger beker

    Daan de Bruin

    Jan Baar

    Cees Bouwer sr.

    Gerrit van Benschop

    Rinus Beekvelt