• Trainingsschema

     TRAININGSSCHEMA VV NEDERHORST 2018- 2019
    Dag Tijd veld 1 (kunstgras) veld 3  (gras) Trainer(s)
    Maandag 17.00 - 18.00 uur JO8-1    Michelle Onel en Sandra Cerasuolo
    vervallen JO8-2 / JO8-3   Tot herfst vakantie 1x in week trainen op woensdag dan evalueren
    17.30 - 18.30 uur JO9-1 / JO9-2 / JO9-3   Marlon Putter / Mark de Hiep / Sam van der Kolk
    18.00 - 19.00 uur   JO10-1 / JO10-2 Paul de Vries / Ralf van Leeuwen / Marco Terlien / Nick Wewer
    18.00 - 19.00 uur JO13-2    Jacob Scherpenhuysen / Gerjen Binnekamp
    18.30 - 19.45 uur JO13-1    Marco Snel / Dick van der Helm
    19.45 - 20.45 uur   JO15-2  Sjors Fictorie
    19.45 - 21.00 uur MO19-1   Joyce van Huisstede
    20.00 - 21.00 uur JO17-2    Benno Brouwer
    Dinsdag 18.00 - 19.00 uur JO11-1    Sam van der Kolk
    18.00 - 19.00 uur MO13-1    Lars Huussen / Femke Snapper / Maaike Snapper
    19.00 - 20.15 uur JO17-1    Wesley van de Helm / Richard Dijkstra
    19.00 - 20.15 uur   JO15-1  Steven Stijvers
    19.00 - 20.15 uur JO19-1    Alex Ziogas
    20.30 - 22.00 uur Zondag 1 / 2   Chris van de Graaf / Raymond Moleveld
    Woensdag 17.00 - 18.00 uur JO8-1    Gerjen Binnenkamp
    17.00 - 18.00 uur JO8-2 / JO8-3   John Vrijhoef
    17.00 - 18.00 uur JO9-1   Marlon Putter / Mark de Hiep / Sam van der Kolk
    17.00 - 18.00 uur JO9-2 / JO9-3   Cedric de Haan / Niels Meijer / Sharon Wenneker
    18.00 - 19.00 uur JO10-1 / JO10-2   John Vrijhoef
    18.00 - 19.15 uur JO13-2    Jacob Scherpenhuysen / Gerjen Binnekamp
    18.45 - 20.00 uur   JO17-2  Benno Brouwer / Joyce van Huisstede
    19.15 - 20.15 uur JO15-2   Rob Zieleman
    19.45 - 21.00 uur MO19-1    Joyce van Huisstede 
    Donderdag 17.45 - 18.45 uur   JO11-1 John Vrijhoef
    17.45 - 19.00 uur JO13-1    Marco Snel 
    18.00 - 19.00 uur MO13-1     Lars Huussen / Femke Snapper / Maaike Snapper
    18.45 - 20.00 uur   JO17-1  Wesley van der Helm / Richard Dijkstra
    19.00 - 20.15 uur JO15-1    Steven Stijvers
    19.00 - 20.15 uur JO19-1   Alex Ziogas
    20.30 - 22.00 uur Zondag 1 / 2   Chris van de Graaf / Raymond Moleveld
    20.30 - 22.00 uur   Zondag 3 / 4 n.v.t.
    Keeperstraining        
    Donderdag 18.30 - 20.15 uur   Keepers jeugd Oscar Vrijhoef
    20.15 - 21.00 uur   Keepers selectie Vacature
  • Programma thuis

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    15-12-2018 09:30Nederhorst JO9-3G - DOSC JO9-5
    15-12-2018 09:30Nederhorst JO8-2 - CSW JO8-2
    15-12-2018 10:30Nederhorst vv MO13-1 - VVIJ MO13-1
    15-12-2018 12:00Nederhorst vv JO13-1 - Graveland 's JO13-1
    15-12-2018 14:30Nederhorst vv JO19-1 - Forza Almere JO19-1
  • Programma uit

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    15-12-2018 09:00Victoria JO9-4 - Nederhorst vv JO9-2
    15-12-2018 14:00Eemnes JO17-3 - Nederhorst vv JO17-2
    16-12-2018 12:00FC Aalsmeer 3 - Nederhorst vv 2
    16-12-2018 14:00UVV 1 - Nederhorst vv 1
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen