• Programma thuis

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechtersVeldKKTKKUDetails
    za 25-sep.09:00Nederhorst vv JO8-3 - TOV JO8-2J. (Jesper) Binnekamp (Spelbegeleider)Veld 3 (gras)82
    za 25-sep.09:00Nederhorst JO7-2 - Breukelen JO7-1AfgeschermdVeld 3 (gras)87
    za 25-sep.09:00Nederhorst JO8-1 - ASV JO8-1Veld 3 (gras)45
    za 25-sep.10:00Nederhorst vv JO13-3 - Bilt De FC JO13-4B.J. (Bart) Snel (Scheidsrechter)Veld 1 (KG)17
    za 25-sep.10:15Nederhorst vv JO8-2 - Argon JO8-3J.J.H. (Jack) van Beek (Spelbegeleider)Veld 3 (gras)36
    za 25-sep.10:15Nederhorst JO7-1 - De Vecht JO7-1Bakker, L. (Luuk)Veld 3 (gras)45
    za 25-sep.11:00Nederhorst JO7-3 - OSM’75 JO7-2Veld 3 (gras)27
    za 25-sep.11:30Nederhorst vv JO9-2 - Gooi 't sc JO9-3Veld 3 (gras)36
    za 25-sep.12:00Nederhorst vv JO16-1 - BFC JO16-3J.A.W. (John) Wewer (Scheidsrechter)Veld 1 (KG)18
    za 25-sep.13:00Nederhorst vv 3 - Gooi 't sc 3M. (Mark) den Blanken (Assistent-scheidsrechter), J.N.P. (John) Vrijhoef (Scheidsrechter)Veld 2 (gras)45
    za 25-sep.14:30Nederhorst vv 4 - Graveland 's 4Afgeschermd (Scheidsrechter)Veld 3 (gras)27
    di 28-sep.20:00Nederhorst vv JO18-1 - Loosdrecht JO18-1Veld 2 (gras)--
    za 02-okt.09:00Nederhorst vv JO11-1 - OSM '75 JO11-3veld 1
    za 02-okt.09:00Nederhorst JO10-1JM - SCH '44 JO10-2Veld 3 (gras)--
    za 02-okt.09:00Nederhorst vv JO13-2 - Sporting '70 JO13-2veld 2
    za 02-okt.09:00Nederhorst JO7-3 - Nederhorst JO7-2veld 3--
    za 02-okt.09:00Nederhorst JO7-4 - OSM’75 JO7-3veld 3--
    za 02-okt.10:15Nederhorst vv JO9-1 - Zuidoost United JO9-1veld 3
    za 02-okt.10:15Nederhorst vv JO8-2 - HSV'69 JO8-1veld 3
    za 02-okt.10:30Nederhorst vv JO18-1 - SVM JO18-1veld 2
    za 02-okt.10:30Nederhorst vv JO14-1 - Zuidvogels HSV De JO14-1veld 1
    za 02-okt.11:30Nederhorst vv JO8-3 - Gooi 't sc JO8-2veld 3
    za 02-okt.11:30Nederhorst vv JO10-3 - Loosdrecht JO10-2veld 3
    za 02-okt.12:15Nederhorst vv MO13-1 - Spakenburg MO13-2veld 1
    za 02-okt.12:30Nederhorst vv MO17-1 - Wasmeer MO17-1veld 2
    za 02-okt.12:45Nederhorst vv JO13-1 - AS'80 JO13-4veld 3
    za 02-okt.14:30Nederhorst vv 1 - DWSM 1R.J. (Robert) de Goede (Scheidsrechter)veld 1
    za 02-okt.14:30Nederhorst vv JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-3veld 3
    za 02-okt.14:30Nederhorst vv JO19-1 - UVV JO19-2veld 2
    za 02-okt.16:30Nederhorst vv 2 - Gooi 't sc 2veld 1
    za 02-okt.16:30Nederhorst vv VR1 - GeuzenMiddenmeer VR5veld 2
    za 02-okt.16:30Nederhorst vv MO15-1 - Gooi 't sc MO15-1veld 3
    za 09-okt.09:00Nederhorst vv JO11-1 - Victoria JO11-7veld 1
    za 09-okt.09:00Nederhorst vv MO11-1 - Gooi 't sc MO11-2veld 1
    za 09-okt.09:00Nederhorst vv JO8-1 - Altius JO8-2veld 2
    za 09-okt.10:00Nederhorst vv JO13-1 - Laren 99 sv JO13-1veld 2
    za 09-okt.10:15Nederhorst vv JO9-2 - Zuidvogels HSV De JO9-4veld 3
    za 09-okt.11:30Nederhorst vv JO10-3 - Gooi 't sc JO10-2JMveld 3
    za 09-okt.11:30Nederhorst JO10-2JM - Ouderkerk sv. JO10-3veld 3
    za 09-okt.11:30Nederhorst vv JO19-1 - Hertha JO19-2veld 1
    za 09-okt.12:00Nederhorst vv JO13-2 - Victoria JO13-4veld 2
    za 09-okt.14:30Nederhorst vv 1 - VIOD 1veld 1
    za 09-okt.16:30Nederhorst vv 3 - Victoria 3veld 2
    za 09-okt.16:30Nederhorst vv 4 - Gooi 't sc 4veld 1
    vr 15-okt.20:00Nederhorst vv VR1 - Loosdrecht VR1veld 2
    za 16-okt.10:00Nederhorst vv JO13-3 - Graveland 's JO13-3veld 1
    za 16-okt.10:00Nederhorst vv MO13-1 - Gooi 't sc MO13-1veld 3

    Programma uit