• Nederhorst VR18+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huisstede, Joyce vanOverige stafTeammanager
    Kolfschoten, BernadetteOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 nov. 20:00Hees VR18+1 - Nederhorst vv VR18+1Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees
    6 dec. 20:00Nederhorst vv VR18+1 - VVU Ardahanspor VR18+1Meerzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 nov.Nederhorst vv VR18+1 - Montfoort S.V.'19 VR18+12 - 0
  • Poulestanden Nederhorst vv VR18+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NVC VR18+13300402389
    2Patria VR18+13300141139
    3NiTA VR18+1430179-29
    4Hees VR18+131023303
    5VVU Ardahanspor VR18+1310226-43
    6Nederhorst vv VR18+13102317-143
    7Nautilus afc VR18+11001117-160
    8Montfoort S.V.'19 VR18+14004015-150
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Beuving, CarlijnTeamspeler
    Boer, Jip deTeamspeler
    Bos, StevieTeamspeler
    Bouwer, DanielleTeamspeler
    Hodde, MelanieTeamspeler
    Huisstede, Joyce vanTeamspeler
    Jarju, FatouTeamspeler
    Kolfschoten, BernadetteTeamspeler
    Koolen-van't Klooster, EsmeTeamspeler
    Makkinje, MarielleTeamspeler
    Robijn, ThirzaTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hees VR18+1

    VS

    Nederhorst vv VR18+1

    22 november 201920:00 uur
    Sportpark Verl oude Utrseweg- Hees veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Nederhorst vv VR18+1

    238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd