• Nederhorst VR18+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huisstede, Joyce vanOverige stafTeammanager
    Kolfschoten, BernadetteOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 jan. 20:00Nederhorst vv VR18+1 - Nautilus afc VR18+1Meerzicht
    7 feb. 20:00Nederhorst vv VR18+1 - NVC VR18+1Meerzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 jan.NiTA VR18+1 - Nederhorst vv VR18+12 - 2
  • Poulestanden Nederhorst vv VR18+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NVC VR18+166006235918
    2NiTA VR18+175111613316
    3Patria VR18+1750232151715
    4Hees VR18+185032291315
    5Nederhorst vv VR18+172141224-127
    6VVU Ardahanspor VR18+16204411-76
    7Montfoort S.V.'19 VR18+18107436-323
    8Nautilus afc VR18+15005445-410
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Boer, Jip deTeamspeler
    Bos, StevieTeamspeler
    Bouwer, DanielleTeamspeler
    Hodde, MelanieTeamspeler
    Huisstede, Joyce vanTeamspeler
    Kolfschoten, BernadetteTeamspeler
    Koolen-van't Klooster, EsmeTeamspeler
    Makkinje, MarielleTeamspeler
    Robijn, ThirzaTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Nederhorst vv VR18+1

    VS

    Nautilus afc VR18+1

    24 januari 202020:00 uur
    Meerzicht veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Nederhorst vv VR18+1

    238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks

    1,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd