• Nederhorst VR18+

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Huisstede, Joyce vanOverige stafTeammanager
    Kolfschoten, BernadetteOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 apr. 20:00Nederhorst vv VR18+1 - Patria VR18+1Meerzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 mrt.VVU Ardahanspor VR18+1 - Nederhorst vv VR18+1
    20 mrt.Nautilus afc VR18+1 - Nederhorst vv VR18+1
  • Poulestanden Nederhorst vv VR18+1 (238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NVC VR18+11090192108227
    2Patria VR18+11190251222927
    3NiTA VR18+1107122719822
    4Hees VR18+11160526151118
    5Nederhorst vv VR18+193152129-810
    6VVU Ardahanspor VR18+193061219-79
    7Montfoort S.V.'19 VR18+110109751-443
    8Nautilus afc VR18+18008475-710
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Arends, RomyTeamspeler
    Boer, Jip deTeamspeler
    Bos, StevieTeamspeler
    Bouwer, DanielleTeamspeler
    Hodde, MelanieTeamspeler
    Huisstede, Joyce vanTeamspeler
    Kolfschoten, BernadetteTeamspeler
    Koolen-van't Klooster, EsmeTeamspeler
    Makkinje, MarielleTeamspeler
    Robijn, ThirzaTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Nederhorst vv VR18+1

    VS

    Patria VR18+1

    10 april 202020:00 uur
    Meerzicht veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Nederhorst vv VR18+1

    238 Vrouwen Vrijdag Competitiereeks

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,11

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd