• Nederhorst 5

  • Nederhorst vv 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dik, RoyOverige stafTeammanager
    Huisstede, Joyce vanTechnische stafTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 14:30Waterwijk asc 5 - Nederhorst vv 5Sportpark Rie Mastenbroek
    8 okt. 16:30Nederhorst vv 5 - Almere FC 6Meerzicht
    15 okt. 13:00SDO 5 - Nederhorst vv 5Sportpark De Kuil
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 sep.Nederhorst vv 5 - NiTA 40 - 3
    17 sep.Nederhorst JO7-1 - Hertha JO7-20 - 0
    14 sep.Nederhorst vv 5 - Gooi 't sc 21 - 2
  • Poulestanden Nederhorst vv 5 ( 6e klasse 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Forza Almere 21100100103
    2NVC 311004133
    3SDO 511004133
    4Muiden sc. 210103301
    5Waterwijk asc 410103301
    6Nederhorst vv 500000000
    7Waterwijk asc 500000000
    8FC Weesp 300000000
    9Almere FC 6100114-30
    10ASV '65 3100114-30
    11Forza Almere 31001010-100

    Poulestanden Nederhorst vv 5 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 71 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gooi 't sc 2330010649
    2NiTA 431116514
    3Vecht de 231114404
    4Nederhorst vv 5300327-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Griffioen, MennoTeamspeler
    Heusden, Tim vanTeamspeler
    Heuvel, Joep van denTeamspeler
    Houwelingen, Joshua vanTeamspeler
    Huisstede -Hartog, Roan vanTeamspeler
    Meer, Dominique van derTeamspeler
    Ruiter, TedTeamspeler
    Snel, JasperTeamspeler
    Tamming, WesselTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Waterwijk asc 5

    VS

    Nederhorst vv 5

    01 oktober 202214:30 uur
    Sportpark Rie Mastenbroek veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Nederhorst vv 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd