• Nederhorst vv 4 VE zondag speeldag man

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 11:00Nederhorst vv 4 - Abcoude fc 5Meerzicht
    10 mrt. 11:00Nederhorst vv 4 - AFC 8Meerzicht
    17 mrt. 11:30FIT avv 6 - Nederhorst vv 4Sportpark Drieburg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Nederhorst vv 4 - TOG 43 - 2
  • Poulestanden Nederhorst vv 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 4320110736
    2Zwaluwen Utrecht '11 4320110916
    3Nederhorst vv 431029903
    4Bilt De FC 23102610-43

    Poulestanden Nederhorst vv 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 81372444281623
    2AS'80 71372440251523
    3WV-HEDW 91372449381123
    4Waterwijk asc 3137243433123
    5GeuzenMiddenmeer 71263345341121
    6Buitenboys sc. 21262444331120
    7Nederhorst vv 4116143028219
    8Ouderkerk sv. 4116053533218
    9TOG 4123273646-1011
    10Abcoude fc 5111552143-228
    11Batavia '90 492161731-147
    12FIT avv 6121292447-235
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baar, OlafTeamspeler
    Bouwer, JeroenTeamspeler
    Broeder, Brian denTeamspeler
    Broekhof, TonyTeamspeler
    Burg, Jasper van derTeamspeler
    Burg, Jeroen van derTeamspeler
    Fictorie, SjorsTeamspeler
    Gons, WanderTeamspeler
    Hageman, TimTeamspeler
    Heusen, FrankTeamspeler
    Keizer, DennisTeamspeler
    Keizer, EdwinTeamspeler
    Norden, Mark vanTeamspeler
    Reijersen, MikeTeamspeler
    Sanders, J.Teamspeler
    Waldhober, MarkTeamspeler
    Waldhober, RobTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Keizer, TonOverige stafTeammanager