| Selectie 2010/2011: mutaties en voorbereiding |
|
| zondag, 20 juni 2010 11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Na het fantastische seizoen 2009/2010 waar het 1e met een tweede plaats in de 4e klasse F een historische prestatie neerzette door voor het eerst in de geschiedenis van de vereniging te promoveren naar de 3e klasse en het 2e eindelijk het zo lang gekoesterde kampioenschap in de reserve 4e klasse binnenhaalde waardoor ook zij promoveerde, zijn de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen al weer in gang gezet.
De selectie kent de volgende mutaties: Gestopt zijn Dennis Boor, Jorn Hagenaars, Aron Heeren, Dennis Kruiswijk, Lars Voorn en Steven Vrijhoef. Naar een andere vereniging zijn vertrokken Jaap Lorier (JOS/Watergraafsmeer) en Casper Paulich (FC De Bilt). Wij wensen beide spelers veel succes toe bij deze nieuwe sportieve uitdaging! Nieuw binnen de selectie zijn Ilja van den Bosch (Muiderberg), Bob de Bruin (v.v. Loosdrecht), Leon Dirksen en Dennis Muis (beiden van ’t Gooi), Bas van Teunenbroek (s.v. Almere), Jorick Hess, Bradley Snel en Daniël van der Zanden (alle drie doorgestroomd vanuit de A-junioren). Wij wensen de nieuwkomers van buiten van harte welkom bij onze vereniging.
Om met beide elftallen goed voorbereid aan het seizoen te beginnen start de voorbereiding al op zondag 1 augustus a.s. De rest van het voorbereidingsprogramma vindt u in de bijlage. Daarin is ook te zien dat de selectie in de voorbereiding een heus trainingskamp belegt op Texel en zal verblijven in het Stayokay-hotel aldaar, ondermeer mogelijk gemaakt door Lamme Textielbeheer. Daar zal de basis worden gelegd voor het seizoen 2010/2011 en zal er ondermeer gestreden worden tegen de plaatselijke v.v. Texel ’94. Het zou leuk zijn als we u ook tijdens de voorbereiding regelmatig mogen begroeten.
|

